Lifestyle

Netflix – najlepsze seriale

separator
Opublikowany: / przez Nathallae

Z racji zakończenia sezonu plażowego, czas zmienić wieczorne wyjścia, na wylegiwanie się pod ciepłym kocem. Oczywiście, to nie oznacza, że mamy nie robić teraz nic, prócz siedzenia przed telewizorem, natomiast obejrzenie dobrego serialu, nigdy nie biorę pod kategorię zmarnowanego czasu !

CO TO JEST NETFLIX?

Jest to największa i chyba najpopularniejsza platforma VOD na świecie, która oferuje naprawdę ciekawą ofertę, zarówno dla kinomaniaków, oraz ludzi, którzy lubią obejrzeć dobry dokument, czy też zaległe odcinki ulubionych seriali. W Polsce mimo ,że dopiero otwiera się rynek na tego typu produkty, mogę śmiało przyrównać tą platformę do bardzo popularnego u Nas  player.pl. Ogromnym, i na pewno niepodważalnym plusem Netflixa jest fakt, iż wszystkie premiery seriali, są udostępniane widzom od razu z przeglądem wszystkich odcinków. Po więcej informacji, zachęcam do zajrzenia na ich stronę www.netflix.com

 

TOP 3 MOICH SERIALI:

 

„Suits” – „ W garniturach”

 

Według mnie jeden z lepszych seriali, jakie oglądałam w swoim życiu. Oczywiście, nie zamierzam teraz opowiadać Wam ze szczegółami, dlaczego warto ten serial obejrzeć, natomiast fabuła jest na tyle przykuwająca uwagę, że pierwszy mój wieczór z tym serialem, skończył się na szóstym odcinku. Dla miłośników pracy w kancelarii, czy też śledzenia rozpraw w sądzie, na pewno znajdą się jakieś smaczki.

W rolach głównych: Gabriel Macht, Patrick J. Adams, Rick Hoffman

 

„Lucifer” – „Lucyfer”

Seria, która pokazuje Nam na pewno niekończące się pasmo niespodzianek, które zapewnia Nam główny bohater- władca piekieł, znudzony swoją władzą, postanawia przenieść się do Los Angeles, gdzie zakłada klub nocny, a przy okazji ma ochotę pobawić się w detektywa. W każdym odcinku znajdują się chwile grozy, które zawsze są przeplatane czarnym humorem Lucyfera.

 

W rolach głównych: Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro

 

 

”Lemony Snicket” -”Seria niefortunnych zdarzeń”

Nie ukrywam, że mam po prostu ogromny sentyment, do książkowej serii przygód trójki rodzeństwa Baudelaire. Była to pierwsza książka, jaką dostałam na urodziny w podstawówce, którą przeczytałam kilka razy pod rząd, dlatego nie obejrzenie tego serialu byłoby ogromnym grzechem ! Możemy zaobserwować mnóstwo barwnych scenografii, ciętego humoru, oraz niesamowitych historii, które na całość tworzą naprawdę dobry obrazek. Osoby, które zakochały się w książce, na pewno zauważą, że ekranizacja bije ją na głowę !

W rolach głównych: Neil Patrick Harris, Patrick Warburton, Malina Weissman

 

A Wy, macie jakieś seriale godne polecenia ?:)

Nathallae

Studentka prawa, blogerka i instagramerka. Spośród wielu pasji do największych należą podróże w najdalsze zakątki świata i gotowanie.

Napisz komentarz