Lifestyle

Najlepsze programy do obróbki zdjęć na Instagram

separator
Opublikowany: / przez Nathallae

Często pytacie się jakimi programami obrabiam zdjęcia. Postanowiłam pokazać Wam kilka aplikacji, które mam zainstalowane na telefonie. 

1. Enlight Quickshot [iOS] 

Mamy do wyboru różne filtry, oraz możemy decydować z jaką mocą efekt będzie działał. Aplikacja jest naprawdę bardzo prosta w użyciu, a efekty możecie zobaczyć poniżej.

Po lewej stronie zdjęcie przed obróbką, po prawej po 

[kliknij aby powiększyć]

 

2. YouCam Makeup [iOS/Android]

To świetna i bardzo prosta aplikacja dzięki której możemy zyskać makijaż, usunąć niedoskonałości, wygładzić cerę czy zmienić kolor oczu. Aplikacja bardzo przydatna przy szybkiej obróbce zdjęcia – głównie selfie. Zmęczone i podkrążone oczy? klika kliknięć i efekt jest imponujący. Aplikacja bardzo dobrze radzi sobie z rozpoznawaniem twarzy, a efekt końcowy w 90% jest świetny. Poniżej chciałabym Wam pokazać różnice w obróbce wykorzystując tylko tą aplikację. Mocny efekt jest celowym zabiegiem, żeby pokazać jaki potencjał ma aplikacja. Przy małych korektach takich jak delikatny makijaż, efekt błyszczyku na ustach będzie wyglądał tak, że nikt Was nie posądzi o modyfikację zdjęcia : ) 

Po lewej stronie zdjęcie przed obróbką, po prawej po 

[kliknij aby powiększyć]

3. TouchRetouch [iOS, Android]

To bardzo prosta aplikacja, która pomoże nam wyciąć ze zdjęcia niechciane obiekty czy linie. 

Po lewej stronie zdjęcie przed obróbką, po prawej po 

[kliknij aby powiększyć]

Nathallae

Studentka prawa, blogerka i instagramerka. Spośród wielu pasji do największych należą podróże w najdalsze zakątki świata i gotowanie.

Napisz komentarz