Lifestyle

Hejters gonna hejt

separator
Opublikowany: / przez Nathallae

Instagram – czas start

 Zacznijmy może od początku, kiedy moje życie zmieniło się o 180 stopni – dosłownie. Zmieniłam w nim elementarnie wszystko, kończąc nawet na kierunku studiów. Odkąd pamietam moim największym marzeniem była praca w telewizji, jak nie w telewizji to w radiu i tak w kółko. Nie wyobrażałam sobie siebie nigdzie indziej w późniejszym czasie, dlatego każdą pracę zaczynałam, ale i równie szybko kończyłam. 

Jeżeli ktoś był ze mną na instagramie od początku wie, jak to wszystko wyglądało. Czasami dodawałam nawet 10 zdjęć dziennie, o zgrozo, naprawdę to robiłam ! Słyszałam :” Boże,  jaki Ty spam robisz na tym instagramie, daj spokój !”.  Nie wiedziałam jak się za to zabrać, nie czułam się ekspertką od zdjęć, wizerunku i dobrej obróbki. Nadal się nie czuję, ale uparcie dążę do rozwijania się w tym i wiem, że każda kolejna godzina poświęcona na naukę daje efekty w postaci rozwoju profilu. Niestety sama kiedyś myślałam, że prowadzenie instagrama, bloga, Facebooka, to bardzo łatwa sprawa, no i oczywiście mało czasochłonna. Osoby, które nie prowadziły nigdy tego typu konta nie zrozumieją tego, oglądając Wasz profil. Z tym problemem zderzyłam się także ja. 

Niezrozumienie w społeczeństwie

” followersow na bank kupiła ” ” pokazuje wiecej to ma ” ” a ile zarabia ? Napewno dużo ” ” Udało jej się, mnie tez by się udało, ale nie mam czasu na głupoty  “. Mogłabym wyliczać godzinami przykłady słów “bliskich” mi osób. Tak naprawdę każdy musi przez to przejść . Każda osoba, która w jakiś sposób “wybiła się” będzie musiała się zmierzyć z falą krytyki, niezrozumienia i wszechobecnego zdziwienia. Musimy się pogodzić z tym , że ludzie zawsze znajdą sobie temat do rozmów. Czas pokazał kto jest wartościową osobą, kto życzy Tobie dobrze, a kto jedynie spiskuje. Takie rzeczy, czy sytuacje prędzej czy później wychodzą, ale pamiętajcie, bardzo ciężko wrócić do stanu znajomości, który był przed całym zamieszaniem .

Jak radzić sobie z hejtem ?

Nie przejmować się. Zająć się sobą, nie próbować odpierać na ataki – niestety próbowałam i kończyło sie zdecydowanie odwrotnym skutkiem. Z perspektywy czasu łatwo to napisać, lecz na początku podchodziłam do tego nad wyraz emocjonalnie. Po wielu miesiącach wiem jedno – życie pokaże, kto jest godny naszej uwagi. Ludzie przychodzą i odchodzą – zmieniając swoje życie zmieniamy także otoczenie w którym się znajdowaliśmy, w tym znajomych.

Wolałbym raczej stracić najlepszego przyjaciela niż najgorszego wroga. By mieć przyjaciół, wystarczy tylko być dobrodusznym, ale gdy człowiek nie ma żadnego wroga, to musi tkwić w nim coś nikczemnego.Oscar Wilde

 

Nathallae

Studentka prawa, blogerka i instagramerka. Spośród wielu pasji do największych należą podróże w najdalsze zakątki świata i gotowanie.

12 Komentarzy

 • sobeix
  16 sierpnia 2017

  Ciekawie napisany artykuł widać ze mocno stąpasz po ziemi i to dalej oraz to co lubisz.

  Odpowiedz
  • nathallae
   16 sierpnia 2017

   Staram się jak mogę :)) a zachowania pokazane powyżej dają mi tylko więcej motywacji :))

   Odpowiedz
 • Sis
  20 sierpnia 2017

  🙂

  Odpowiedz
 • Amanda Niedrich
  21 sierpnia 2017

  Ja Cie mocno podziwiam – zresztą wiesz o tym.
  Zrobiłaś i robisz kawał dobrej i niełatwej roboty 🙂 :*

  Odpowiedz
 • Cichociemnymisieq
  25 sierpnia 2017

  “nie próbować odpierać na ataki” troche razi mnie to zdanie. ;P #hejtnastart
  A co do samego hejtu, nie followuje Cię, tylko raz na jakiś czas zaglądam na Twój profil z czystej chęci popatrzenia na piękną młodą kobietę i łatwo zrozumieć, że spotykasz się (czy to online czy offline) z ludźmi którzy jedynie potrafią krytykować, zarzucać niestworzone rzeczy i ogólnie mających na celu poprawienie sobie samooceny, podbicie ego przez “aaa dowalić jej”. Pamiętaj im więcej hejtu tym na lepszej drodze jesteś. 😉 A efekty obranej przez Ciebie drogi są bardzo fajne!
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • nathallae
   25 sierpnia 2017

   Dziękuję Ci bardzo za tak rozbudowaną wypowiedź !:) #pierwszyhejterwkomentarzu :))

   Odpowiedz
   • Cichociemnymisieq
    25 sierpnia 2017

    Nieeee ma za co! 🙂 pierwszy, nie wiem czy się z tego cieszyć czy jednak nie hmmm…
    Ale przynajmniej dowód na to, że kierunek tego co robisz jest dobry. ;D

    Odpowiedz
 • KAmil
  6 września 2017

  Łatwo nie jest sam na początku drogi miałem bardzo ciężko przebić się, a jak się udało to ludzie próbowali kopiować mój styl i dogryzc. Na szczęście się nie poddalem,a nawet dosieglem w ciągu 2 lat występu w programie telewizyjnym 😉 W wolnej chwili zapraszam na mojego bloga 😉

  Odpowiedz

Napisz komentarz