Lifestyle

3 reklamy, które musisz zobaczyć

separator
Opublikowany: / przez Nathallae

Oglądanie reklam bardziej nam się kojarzy ze złem koniecznym, podczas oglądania telewizji, niż z przyjemnymi doznaniami. Są czasami wyjątki, które warto obejrzeć. Poniżej chciałbym Wam pokazać 3 reklamy, które uważam, że są wybitne.

Sokół – “Rób to co chcesz” wraz z Bogusławem Lindą 

Pierwsza reklama to reklama Johny Walkera ze znanym raperem Sokołem oraz z udziałem Bogusława Lindy. 

 

“Jimek” Radzimił Dębski – Reebok Classic #freeyourfury

Radzimił Dębski – nasza duma za wielką wodą, zasłynął szerzej w 2012 robiąc remiks piosenki Beyoncè – End of time. Wspólnie ze znaną piosenkarką Natalią Nykiel wraz z Alanem Anderszem, Martą Wierzbicką, Aretą Szpurą  zrobili wyśmienitą reklamę dla firmy Reebok. Celem kamapanii było pokazanie jak artyści rozumieją nowy model – FuryLite. Perkusja Radzimiła, gra aktorska znanych osób i aranżacja klipu jak dla mnie bezbłędna.

 

Sokół – Find Your Magic – reklama AXE

Reklama dezodorantu przez rapera? Gdyby ktoś mi powiedział to przed obejrzeniem klipu powiedziałabym, że to albo będzie nuda albo projekt, który nie ma szans na powodzenie. Sokół przedstawia nam w reklamie historię firmy PROSTO. Jak zwykle w przypadu rapera, aranżacja, kadry filmu powodują, że to kolejna reklama, która stała się hitem.

 

Może Wy znacie jakieś ciekawe reklamy? Jeśli tak podzielcie się nimi w komentarzu.

Nathallae

Studentka prawa, blogerka i instagramerka. Spośród wielu pasji do największych należą podróże w najdalsze zakątki świata i gotowanie.

Napisz komentarz