Lifestyle

15 faktów o mnie

separator
Opublikowany: / przez Nathallae
Ostatnio na Instagramie zrobiłam post związany z zadawaniem mi pytań. Nie będę owijać w bawełnę, ze dostałam mnóstwo pytań w wiadomościach prywatnych, od osób, które po prostu nie chcą udzielać się na forum, a wolą być bardziej anonimowe, a skoro tych pytań padło kilkanaście, postanowiłam podzielić się z Wami tymi odpowiedziami tutaj i tak właśnie powstało 15 faktów o mnie : ) 
 
 1. Mieszkam we Wrocławiu od ponad 3 lat, natomiast urodziłam się w Namysłowie, a wychowałam w Lublińcu, w województwie śląskim.
 2. Studiuję prawo, natomiast przed prawem ukończyłam kilka prestiżowych szkół fryzjerskich. Posiadam tytuł zawodowy, a swoje umiejętności kształtowałam pod okiem jednej z najlepszych i najbardziej cenionych fryzjerów w Polsce, także studiowałam projektowanie, z którego zrezygnowałam.
 3. Mimo zamiłowania do obcasów (wygodnych:)), mam kompleks wzrostu, ponieważ w wysokich szpilkach wyglądam jak wieża telewizyjna.
 4. Tak jak wiele osób zarzuca mi, ze na Instagramie lansuję się pokazując zbyt dużo zdjęć w sukienkach i rajstopach, tak chciałabym ostatni raz zakomunikować, ze to żaden lans, a fakt, ze po prostu większość mojej szafy, to sukienki i tuniki tak wiec, tak jak widzicie na zdjęciach, tak chodzę na porządku dziennym. Jedynie co się u mnie zmienia, to buty, w zależności od sytuacji.
 5. Kompletnie nie znam się na motoryzacji, nie jestem w stanie rozpoznać podstawowych marek samochodów, nie znam się na pojemności silnika, ani na niczym, co jest związane z tym tematem.
 6. W najbliższym czasie chciałabym odwiedzić Tajlandię, którą zdecydowanie pokochałam za kuchnię, jednak w Polsce na razie trzyma mnie pewien projekt, przez co nigdzie nie mogę wyjechać, natomiast jeżeli sprawa będzie miała pozytywne zakończenie, na pewno się z Wami tym podzielę : )
 7. W życiu zdecydowanie jestem dzieckiem szczęścia. Przeważnie rzeczy, które zakładam, w późniejszym czasie mają miejsce. Przeżyłam także wiele wypadków, które mogły się dla mnie skończyć na cmentarzu, mimo to, wychodziłam ze wszystkiego bez szwanku.
 8. Jestem osobą bardzo lojalną, jednak jak ktoś nadepnie mi na odcisk, potrafię być bardzo nieprzyjemna i zdecydowanie nie odpuszczam.
 9. Raczej należę do osób, które często ryzykują, bywają sytuacje, że pierw coś zrobię, a potem pomyślę.
 10. Moim jedynym fotografem jest mój chłopak z którym pracuję oraz spędzam (o dziwo!:) ) 24 godziny w ciągu dnia.
 11. Zdecydowanie nie jestem rannym ptaszkiem, natomiast chodzę spać bardzo późno, Ok 3-4 nad ranem.
 12. Jako dziecko uczestniczyłam w różnych castingach, do programów telewizyjnych.
 13. Instagram powstał przypadkiem, z zakładu, w którym miałam udowodnić, ze jestem w stanie uzyskać 10tys followersow w przeciągu roku. Oczywiście, wyzwanie podjęłam, tyle ze w rok przyszło 100tys osób.
 14. Zdecydowanie nie jestem materialistką, a w życiu bardziej cenię podróże, oraz możliwość rozwoju. Nie lubię ludzi, którzy przesadnie lansują się pieniędzmi.
 15. Nigdy nie jadłam owoców morza, z wyboru :), chociaż pewnie przyjdzie taki moment, kiedy w końcu się przełamię.

Nathallae

Studentka prawa, blogerka i instagramerka. Spośród wielu pasji do największych należą podróże w najdalsze zakątki świata i gotowanie.

4 Komentarze

 • sawblaze7
  26 marca 2018

  Świetnie dzielisz się swoją pasją. Nie przejmuj się negatywnymi komentarzami. Zawsze się ktoś trafi.
  Brawo za to co robisz. Sukienki i rajstopy? Fajna sprawa 🙂
  Tak trzymaj! Buźka

  Odpowiedz
 • Edward
  8 kwietnia 2018

  Fajnie poczytać o Tobie.

  Odpowiedz

Napisz komentarz